Ana Sayfa Vizyon Misyon Bilgi Edinme İletişim Kurum e-Posta   
 İl Genel Meclisi
 İl Encümeni
 İdari Yapı
 İç Kontrol Eylem Planı
 Stratejik Plan
 Performans Planı
 Bütçe
 Faaliyet Raporları
 İhaleler
 Halk Rehberi
 Fotoğraf Galerisi
 Sayılarla Kastamonu
 Kurumsal Bilgi Sistemi
Kurumsal Bilgi Sistemine giriş için lütfen tıklayınız...
Haberler
Genel Sekreter’den Alay Komutanına Ziyaret
13.12.2011
Kastamonu Merkeze bağlı Göl Köy`de bulunan 1`inci Jandarma Er Eğitim Tabur Komutanlığının 5. Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı olarak göreve başlaması nedeniyle İl Özel İdaresi Genel Sekreteri T.Zafer KARAHASAN Alay Komutanına nezaket ziyaretinde bulundu.

Kastamonu Merkeze bağlı Göl Köy`de bulunan 1`inci Jandarma Er Eğitim Tabur Komutanlığının 5. Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı olarak göreve başlaması nedeniyle İl Özel İdaresi Genel Sekreteri T. Zafer KARAHASAN Alay Komutanına nezaket ziyaretinde bulundu.

Alayın ilk komutanlığına atanan Jandarma Albay Bülent MERCAN’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ileten Genel Sekreter komutana yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyarette İl Jandarma Alay Komutanı Albay Tevfik ANZERLİOĞLU ve Ilgaz Dağı Kış Şartlarında Hayatta Kalma ve Kurtarma Eğitim Merkezi Komutanı P.Albay Hakan BAL ile görüşen Genel Sekreter ziyaretin amacının nezaket ziyareti olduğunu söyledi.

Ziyarette Kastamonu ile ilgili çeşitli konuların görüşüldüğünü, İlimiz için büyük bir önem taşıyan Tabur Komutanlığının artık Alay Komutanlığı olmasıyla ilimiz ekonomisine büyük faydasının olacağını bunun yanı sıra da dışarıdan gelecek 3.000 asker ve ailelerinin ilimizi tanımasıyla Kastamonu’nun tanıtımına da büyük katkısı olacağını söyledi.

5`inci Jandarma Er Eğitim Alay Komutanı Jandarma Albay Bülent MERCAN’da Genel Sekreterin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirterek,

Genel sekreter T.zafer KARAHASAN’a nezaketinden dolayı teşekkür ediyorum. Kendisine özellikle Gölköy’e bağlantı yolları üzerindeki sıkıntılarımızı ilettik. Teknik elemanlarca incelenip gereğinin yapılacağını söyledi. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da destekleri için şimdiden kendisine teşekkür ediyorum dedi.

Ziyaret genel konular üzerinde yapılan değerlendirmenin ardından sona erdi.

 

Son Eklenen 5 Haber Tüm Haberler
Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU İlimizi Ziyaret Etti... 05.02.2015  
Kastamonu İl Koordinasyon Kurul Toplantısı Yapıldı... 02.02.2015  
2014 Yılı KGC (Kastamonu Gazeteciler Cemiyeti) İnceleme Araştırma Ödülü Cebrail Keleş’in Oldu... 26.01.2015  
Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne Atama Yapıldı... 15.01.2015  
Kastamonu’da Kar Mücadelesi Tüm Hızıyla Sürüyor... 12.01.2015  
Ana Sayfa | Vizyon Misyon | Bilgi Edinme | İletişim
Copyright © 2009 Tüm Hakları Saklıdır. www.kastamonuozelidare.gov.tr
KA.NET.TR